Cudowne wczasy na Kaszubach

Szanowni Państwo, chcielibyśmy zaproponować Państwu wspaniały wypoczynek w cichym, ustronnym miejscu nad pięknym jeziorem w miejscowości Łąkie. Miejscowość ta jest położona na Gochach (region Kaszub) w pięknym, urokliwym miejscu. Otaczają ją lasy (raj dla grzybiarzy), jeziora (co 2 km) oraz malownicze pagórki. Łąkie położone jest z dala od miejskiego zgiełku, można swobodnie delektować się ciszą i naprawdę odpocząć. Posiadamy w naszym gospodarstwie trzy konie, które dodają uroku naszej okolicy.

Posiadamy do wynajecia drewniany domek o powierzchni 70 m2, duży taras z widokiem na jezioro. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka z ciepłą wodą oraz TV. Dodatkowo w salonie znajduje sie tapczan rokładany dwuosobowy. Na piętrze znajdują się dwa pokoje otwarte. W jednym znajdują sie trzy łóżka pojedyncze, a w drugim jedno pojedyncze i jedno podwójne (140 cm).

Do dyspozycji naszych gości oddajemy także drugi domek nad samym brzegiem jeziora, który jest utrzymany w stylu rybackij chaty.

Kilka słów o działce i okolicy

domek 40 m od jeziora,
czysta woda w jeziorze-możliwość kąpieli,
nad jeziorem miejsce na ognisko,
możliwość wędkowania z pomostu, brzegu lub łodzi,
najbliższa wieś 2,5 km (sklepy, poczta, kościół)
w sąsiedztwie lasy a w nich grzyby itd.,
najbliższe miasta to Bytów (30 km), Miastko (22 km), Chojnice (50 km)

Ceny

Okres letni: 280 - 320 zł za dobę
(cena zależy od długości pobytu)

Poza okresem letnim: 230 - 280 zł za dobę
(cena zależy od długości pobytu)

Warunki wynajmu

Rezerwacja domku letniskowego jest wykonywana w momencie wpłacenia zaliczki w wysokości 40% całości kosztów pobytu. Nie ma możliwosci wstępnej rezerwacji bez wpłacenia zaliczki. Doba liczona jest od godz. 16.00 do godz. 10.00 następnego dnia.

Opłaty dodatkowe

wynajem łodzi 10 zł/h
wykup karty wędkarskiej (zależy od długości pobytu i sposobu łowienia),
jazda konna (powóz, rydwan, sanie zimą) 100 zł/h za pierwszą godzinę, a każda następna 50 zł,
energia elektryczna 1 zł/kWh
opał 200 zł/m3
rowery 3 zł/h